Koordynator projektu


                Katarzyna Pęczak, psycholog, psychoterapeuta, trener. Posiada 6-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu. Wspiera kina od strony merytorycznej, posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi osobami z autyzmem, a także z rodzicami osób z niepełnosprawnością.

 

Z pasją działa na rzecz pozytywnego podejścia do osób z autyzmem i zwiększania rozumienia ich specyficznych potrzeb. Prowadzi w portalu Facebook stronę przeznaczoną dla rodziców dzieci, młodzieży i dorosłych z autyzmem, której celem jest edukacja i przybliżanie nam wszystkim potrzeb osób ze spektrum autyzmu.

W ścisłej współpracy z siecią kin Cinema City uczyniła pierwszy krok do wprowadzenia stałej oferty dostosowanej do potrzeb osób z autyzmem. W efekcie tej współpracy, w styczniu  2018 roku sieć kin Cinema City udostępniło swoje sale na specjalne, cykliczne projekcje, które pozwalają dzieciom, młodzieży i ich rodzicom, cieszyć się filmową rozrywką. Fundacja Pomoc Autyzm ma przyjemność rozwijać, wspólnie z liderem tego projektu ideę Kina, przyjaznego sensorycznie w kinach lokalnych.

 

Katarzyna Pęczak ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, jest dyplomowanym psychoterapeutą w podejściu integracyjnym oraz trenerem umiejętności miękkich. Pracowała z osobami dorosłymi w Pracowni Rzeczy Różnych Fundacji SYNAPSIS. W swojej pracy interesuje się głównie rozwijaniem kompetencji komunikacyjnych osób z którymi pracuje oraz pracą w obszarze zachowań trudnych w oparciu o pozytywne podejście do trudnych zachowań. Prowadziła zespół ds. zachowań trudnych w placówce przedszkolnej Fundacji AUTISMUS oraz koordynowała proces szkolenia stażystów tej placówki we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Współpracowała również z terapeutycznym przedszkolem Fundacji SCOLAR.

Chcesz podjąć z nami współpracę, zgłosić swoje kino do projektu, masz uwagi lub pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt w sprawach dotyczących kina przyjaznego sensorycznie

Katarzyna Pęczak

e-mail k.peczak@pomocautyzm.org

Do zobaczenia w kinie! 

Projekt finansowany jest w ramach działalności statutowej nieodpłatnej,

ze środków własnych Fundacji Pomoc Autyzm

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

Pytania lub wątpliwości? 

Zadzwoń - chętnie na wszystkie odpowiemy!

Telefon:

660 330 220
22 308 66 33

Napisz do nas maila:

fundacja@pomocautyzm.org

Pytania i informacje o szkoleniach:

szkolenia@pomocautyzm.org

Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco!

COPYRIGHT FUNDACJA POMOC AUTYZM

FUNDACJA POMOC AUTYZM
ul. Namysłowska 2a/64

03-454 Warszawa

KRS 0000609601, REGON 364055186, NIP 5213727757

 

NUMER RACHUNKU:

 

70 1140 2004 0000 3602 7845 9813

NIEPUBLICZNA PLACÓWKA

DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

Fundacji Pomoc Autyzm
ul. Kowieńska 24 

03-438 Warszawa

REGON 365882046

Polityka cookies